VELKOOBCHODNÍ PRODEJ KVALITNÍHO OVOCE, ZELENINY I BYLINEK

Hledáte opravdu spolehlivého dodavatele nejen čerstvého ovoce a zeleniny, ale i hub, bylinek a exotických a tropických plodů? Vždy hledejte takového, který má moderní vozový park, aby vám dokázal zajistit prvotřídní kvalitu dováženého ovoce a zeleniny z osvědčených zdrojů.

Hledejte někoho, jako je firma Michal Šimek s.r.o.

Přímý dovoz z celé Evropy od roku 2001

Internetové sledování přípravy a přepravy zboží

KONTAKTUJTE NÁS

Velkoobchodní prodej čerstvého ovoce a zeleniny - OZ Šimek

Velkoobchodní prodej = čerstvé ovoce kdekoliv a kdykoliv

Importu čerstvého ovoce a zeleniny, se věnujeme už od roku 2001. V té době jsme začali dovážet ovoce a zeleninu pro náš velkosklad a velkotržnici, a to z Holandska, Belgie, Itálie, Španělska, Francie, Rakouska i Německa.

Pomocí kamionové dopravy zajišťujeme distribuci zboží ze zahraničí přímo k našim zákazníkům. Pro distribuci využíváme kvalitní chlazené vozy, díky kterým můžeme našim zákazníkům garantovat opravdu čerstvé ovoce i zeleninu ze všech koutů Evropy. Zákazníci mohou navíc přípravu, nakládání i přepravu svého zboží sledovat pomocí webového dispečinku.

Zárukou čerstvosti našeho ovoce a zeleniny je také fakt, že je dokážeme dodat do 48 hodin od sklizení z důvodu nakupování na elektronických aukcích z Belgie, Holandska a Španělska.

Jaké ovoce, zeleninu a houby vám dovezeme?

OVOCE

jablka, hrušky, meruňky, broskve, třešně, švestky, ořechy, jahody, ananas, citróny, grapefruity, mandarinky, pomeranče, banány, kiwi

ZELENINA

brambory, brokolice, květák, cibulce, česnek, mrkev, kapusta, petržel, celer, okurky, pórek, rajčata, papriky, saláty, zelí

HOUBY

žampiony, hlíva ústřičná

Čerstvé ovoce i zeleninu dovezeme kamkoliv budete potřebovat – nebo si pro zboží můžete přijet přímo do našeho velkoobchodu ve Velkotržnici Lipence na Praze 5, odkud si jej můžete sami rovnou odvézt. Stačí nám napsat pomocí kontaktního formuláře, o jaké ovoce, zeleninu, houby nebo bylinky máte zájem.